אקולוגיה וסביבה

יוצרים סביבה

25 ביוני, 2018

"יוצרים סביבה" הוא מיזם של האגודה הישראלית לאקולוגיה ולמדעי הסביבה, שמאפשר לסטודנטים לתקשורת חזותית להעניק פרשנות חזותית ייחודית לסוגיות מדעיות-סביבתיות.

המשתתפים במיזם הם סטודנטים וסטודנטיות לתקשורת חזותית במוסדות אקדמיים שונים בישראל, שנחשפו במסגרת המיזם לידע מדעי עדכני בתחומי הסביבה, המבוסס על סיפורים שפורסמו ב"זווית – סוכנות ידיעות למדע ולסביבה". המשתתפים קיבלו ליווי מדעי של צוות האגודה הישראלית לאקולוגיה ולמדעי הסביבה, לצד הנחיה מקצועית של מורי הקורסים השונים במוסדות הלימוד. התהליך ארך מספר חודשים, והסטודנטים יצרו עבודות חזותיות (כרזות וסרטונים), שחלק מהן מובאות כאן. העבודות מציגות מגוון רחב של סגנונות וקולות, ומשקפות את המגוון האנושי ואת העושר הרעיוני שמרכיבים את המיזם.

"יוצרים סביבה" רותם את יכולותיהם היצירתיות של הסטודנטים לקידום איכות הסביבה בחברה הישראלית, ומסייע להפיץ את הידע המדעי לקהל רחב ומגוון. בו בזמן, המיזם מציע לקהילה המדעית אפיקים חדשים להנגשת הידע המדעי בצורה יצירתית, רעננה ואפקטיבית.

תוצרי "יוצרים סביבה" מוצגים במוסדות האקדמיים השונים, במסגרת הוועידה השנתית למדע ולסביבה 2018, באתר "זווית" ובמדיה החברתית.

כאן מוצגות עבודות מצטיינות מבין אלה שהוכנו בבית ספר גורן לתקשורת חזותית שבמכללה האקדמית עמק יזרעאל, בהנחיית ענת סאקס, ובמכללת אמונה בירושלים, בהנחיית קרן טייב.


הזוכה במקום הראשון במכללת אמונה: מיכל חומרי
הזוכה במקום השני במכללת אמונה: טלאור שמעון
הזוכה במקום השלישי במכללת אמונה: חנה קואנקה

הזוכה במקום הראשון במכללה האקדמית עמק יזרעאל: ינון שקד
הזוכה במקום השני במכללה האקדמית עמק יזרעאל: ספיר סטרול
הזוכה במקום השלישי במכללה האקדמית עמק יזרעאל: דניאל צרויה

ציטוט

. 2018. יוצרים סביבה. אקולוגיה וסביבה 9(2).
העתק


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחקרי סביבה אצלך בתיבה


  ציטוט

  . 2018. יוצרים סביבה. אקולוגיה וסביבה 9(2).
  העתק

  תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

  שירת הסביבה
  מכונת החֵרות / דן פגיס
  האם מכונת חירות, המוצבת בכלובו של שועל השלג הסיבירי בגן החיות, תוכל לחלץ אותו מכלאו?
  תמונת השער
  סוסון ים לכוד בכוס פלסטיק
  הצילום, זוכה פרס תמונת השנה של התערוכה תמונת טבע #5, מבקש להעלות את המודעות לעולם שהולך ונעלם, ולהתריע מפני אובדן סביבות מחיה
  לראש העמוד